recent

Kate Bush od strony jakiej nie znacie!


Album „The Other Sides” już dostępny! 34 piosenki składają się na wyjątkowy album legendarnej wokalistki. „The Other Sides” to  biały kruk w dyskografii angielskiej wokalistki.

Składający się z czterech płyt CD zestaw „The Other Sides” zawiera strony B singli, miksy z 12-calowych płytek, covery i rarytasy. Jedna z płyt jest w całości poświęcona przeróbkom. Kate Bush mierzy się na niej między innymi z Rocket Man i Candle In The Wind Eltona Johna czy The Man I Love George'a i Iry Gershwinów. Wśród rarytasów znajdziemy chociażby Brazil z tak samo zatytułowanego filmu, Lyra z obrazu „The Golden Compass”, Be Kind to My Mistakes z filmu Nica Roega „Castaway” oraz Humming, wcześniej niepublikowana wersja demo.

„The Other Sides” jest ostatnim wydawnictwem, jakie wchodzi w skład projektu wznowień całego dorobku płytowego Kate Bush. Zapoczątkowany został w listopadzie 2018 roku reedycjami na winylu i kompakcie w formie boxów. Rarytasy również się w nim znalazły. Teraz jednak pojawią się jako samodzielne wydawnictwo.

Na okoliczność pojawienia się zestawu, odświeżono też trzy wideoklipy: Rocket Man, Under The Ivy i The Man I Love.

.

Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus