recent

Tides From Nebula stworzyli swoją bezpieczną przystań


Tides From Nebula to warszawski kwartet instrumentalny powstały w 2008 roku. W swojej karierze zagrali ponad 500 koncertów, dzięki czemu są uważani za jeden z czołowych zespołów gatunku. W Europie są pierwszym zespołem tego typu, który zagrał trasę koncertową w Indiach, odnosząc tam frekwencyjny sukces, m.in. grając jako główna gwiazda na festiwalu, który odbywał się na sławnym torze F1 w Greater Noida.

Współpracowali ze Zbigniewem Preisnerem – sławnym kompozytorem muzyki filmowej, z którym wpólnie nagrali płytę „Eartshine” w 2011 roku (Preisner osobiście chciał napisać z nimi album po usłyszeniu zespołu w radiowej Trójce). Od tamtej pory ugruntowali swoją pozycję lidera w polskiej alternatywie. Zagrali 16 tras zagranicznych i 13 polskich. Swoje pierwsze koncertowe kroki w Europie zespół Coma z Łodzi stawiał jako support Tides From Nebula w 2012 roku. Zdeklarowana fanka Katarzyna Nosowska zaprosiła Tides From Nebula na trasę z Hey.  

W 2015 roku zostali zaproszeni przez TVP i Instytut Audiowizualny do uczestniczenia w programie Made In Polska – serii koncertów nadawanych w TVP.

Nowa płyta "Safehaven" ukaże się 6 maja!

Tracklista:
1. Safehaven
2. Knees to the Earth
3. All the Steps I've Made
4. The Lifter
5. Traversing 
6. Colour of Glow
7. We Are the Mirror
8. Home

Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus