recent

Nakręć nas na siebie!


Objęliśmy patronatem kolejną nowatorską ideę. Konkurs dla młodych, niezależnych wykonawców, dla których zrealizowany zostanie teledysk do najbardziej kreatywnego scenariusza. Zespoły przysyłają (na adres mailowy nakrecnas@tri-com.pl) opis pomysłu/scenariusza na teledysk, wraz z utworem, do którego chcą nakręcić klip. Zwycięży najbardziej odjechany scenariusz, jednocześnie najbardziej oddający to, co się dzieje w utworze. Liczy się kreatywność młodych artystów. My pomożemy im zobrazować ich dzieła.

Warunki uczestnictwa:
- wykonawca musi posiadać swój materiał (najlepiej debiutancka EP-ka albo debiutancki LP, może być też materiał w wersji demo);
- wykonawca może mieć na swoim koncie klip (chcą pokazać tych, których jeszcze nie znacie, którzy są warci poznania);
- wykonawca przysyła na adres mailowy organizatora nakrecnas@tri-com.pl materiał zgłoszeniowy: mp3 utworu, do którego ma być kręcony teledysk i opis/scenariusz teledysku, wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną ankietę zgłoszeniową [przesłaną w załączniku], logo wykonawcy [opcjonalnie], zdjęcie wykonawcy/zespołu);
- pomysł musi się zamykać w czterech ścianach – teledysk kręcą tylko w studio;
- warunek główny - wyobraźnia!

Informacje dodatkowe: 
- sprawdzą każdy zespół (czy aby na pewno spełnia warunki uczestnictwa);
- od zespołu oczekują pomysłu i krótkiego zarysu (całą resztą zajmą się sami – mają od tego profesjonalistów).

Ich cel to: 
Zrobić najbardziej niekonwencjonalny teledysk do utworu, który ich zaskoczy. Biorą pod uwagę nie tylko scenariusz, ale i zaproponowany materiał audio. Oczekują szoku, owacji na stojąco, ukłonów etc. Ma być po prostu najlepiej!

Harmonogram konkursu:

Etap 0
Eliminacje - 8.10.2014 do 7.12.2014 (włącznie do godz. 23:59) – przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na adres mailowy nakrecnas@tri-com.pl

Etap I
Ćwierćfinał - 5.12.2014 – 21.12.2014 (do godz. 23:59) – wyłonione z eliminacji zgłoszenia zostaną opublikowane w formie wideo-filmowej w galerii na profilu „Nakręć nas na siebie” na portalu społecznościowym Facebook. Głosowanie będzie polegało na przyznawaniu indywidualnych głosów za pomocą przycisku „Lubię to”, umieszczonym wraz z każdym materiałem. 

Etap II
Półfinał - 22.12.2014 - 28.12.2014 – do etapu II przechodzi połowa uczestników wyłonionych z etapu I. Głosowanie polega na tych samych zasadach jak w etapie I.

Etap III
Finał - 28.12.2014 – 30.12.2014 w etapie finałowym jury wybiera zwycięzcę, który otrzymuje nagrodę główną oraz przyznaje wyróżnienia.

Dodatkowo:
W etapie I – III przyznawany jest „Szmaragdowy Wiatraczek” – forma dzikiej karty przyznawana przez jury – dla uczestników, którzy nie zakwalifikowali się do kolejnego etapu a zdaniem jury powinni.

Ogłoszenie wyników - 30.12.2014.

Potrzebne materiały:
Ankieta zgłoszeniowa 
- Oświadczenie
- Regulamin

Oficjalny profil konkursu: www.facebook.com/NakrecNas?fref=ts

Organizatorem konkursu jest spółka producencka TRI COM Media Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Postępu 19.
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus