recent

Sabaton na halowej trasie w Polsce

Agencje Knock Out Productions, Go-Ahead, Wrockfest oraz Galicja Productions z dumą prezentują halową trasę niezwykle popularnych w naszym kraju Szwedów z zespołu Sabaton. Muzycy przyjadą ze wspaniałym show na cztery koncerty:

20.01.2015 – Poznań “MTP 2”
22.01.2015 – Kraków “Hala Wisły”
23.01.2015 – Warszawa “Torwar”
24.01.2015 – Wrocław “Hala Orbita”

Sabaton to najfajniejsi nauczyciele historii wśród muzyków, którzy ponownie poprowadzą w naszym kraju lekcję, na której z całą pewnością nie zabraknie polskich wątków. Obecność obowiązkowa! Miłość Sabaton do polskich fanów jest wielka i odwzajemniona. Pięknym jej przejawem było DVD Szwedów zrealizowane przed ponad półmilionową widownią na Przystanku Woodstock. Ale każdy ich przyjazd do Polski, nawet na klubowy koncert, jest wydarzeniem szczególnym. Jeden z powodów to rzecz jasna polskie wątki w twórczości kapeli z Falun.

Drugi polega na tym, że pomimo odniesionych w ostatnich latach sukcesów, Sabaton, a dokładniej Joakim Brodén i Pär Sundström, którzy formacją dowodzą, wciąż pozostają miłymi skromnymi ludźmi, idealnymi we współpracy, zawsze znajdującymi czas na spotkanie z fanami. Kolejna już wizyta szwedzkiej kapeli w Polsce poświęcona będzie promocji wydanego w 2014 roku znakomitego krążka "Heroes". Na nim znalazła się kolejna w dorobku Sabaton piosenka dotycząca historii Polski, poświęcona rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu "Inmate 4859". Z pewnością zabrzmi podczas koncertu obok innych znakomitych kawałków tej znamienitej heavy-metalowej załogi. 

Zapraszają: 
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus