recent

Coria Debiutuje!

fot. Kinga Grzeszczyńska
27 października ukaże się „Teoria Splątania”, debiutancka płyta zespołu Coria, a już dziś można posłuchać jej kolejnego fragmentu. Przypomnijmy - są młodzi, przystojni, utalentowani i… gotowi na sukces. O kim mowa? O zespole Coria, który powstał z połączenia byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (na swoim koncie mieli dwa albumy studyjne oraz m.in. support przed Guns'N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music - Tomasza Mrozka. Pierwszym wspólnym nagraniem był wydany w 2013 roku singiel "Niepokój". Pomimo młodego wieku muzyków zespół ma bogatą historię sceniczną, ale najważniejszym jak dotąd koncertem jest ten z czerwca 2014 roku. Zespół wygrał wówczas konkurs "Life On Stage", którego nagrodą było zagranie koncertu na jednej scenie m.in. z Soundgarden i Erikiem Claptonem!!

Corię wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Jak sami o sobie mówią: W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że Coria to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.

Ich debiutancki, pełnowymiarowy album zatytułowany „Teoria Splątania” ukaże się nakładem Metal Mind Productions już 27 października.

Lista utworów:
1. Przebudzenie
2. Nie pozwól mi
3. Weteran
4. Droga
5. Sen boga
6. Efuzja
7. Osiem
8. Czerń i biel
9. Inny świat
10. Niepokój
11. Defibrylacje
12. Nie ma jutra
13. Niepokój (radio edit)
14. Hello (cover)

Coria – skład:
Tomasz Mrozek - wokal
Konrad Konopka - gitara basowa
Wojtek Mrówka - gitara prowadząca
Dominik Stypa - gitara solowa
Damian Bonczek - perkusja

Więcej info:
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus