recent

Archangelica debiutuje płytą "Like A Drug"!

Archangelica to pochodzący z Warszawy zespół z kilkuletnim stażem, który od niedawna może pochwalić się oficjalnym debiutem “Like A Drug”. Muzycy, choć z jednej strony nazywani często "polską Anathemą", z drugiej blisko im do progresywnego rocka czy art rocka - komponują dźwięki dużo bardziej przystępne dla fanów nie znających klasyki tych gatunków. Z wyjątkową finezją poruszają się w świecie klimatycznej muzyki. Płyta “Like A Drug” trafiła do sklepów za sprawą wytwórni Lynx Music. Album został nagrany w stołecznym Serakos Studio, pod okiem Roberta i Marty Srzednickich. Pod tym linkiem można zobaczyć raport z nagrywania płyty - www.youtube.com/watch?v=XXZ6nxbUQBw. Za projekt okładki odpowiada brytyjskie studio Kat Rebac.

Na krążku znalazło się 9 autorskich utworów:
1. Into Unknown
2. Like A Drug
3. Confession
4. Night Passage
5. Midnight Train
6. Cathedral
7. The Journey
8. Let Me Stay With The Trees
9. When All Is Gone

Album dostępny jest w sprzedaży m.in. w sieciach Media Markt oraz Saturn. Fragmentów wszystkich utworów można posłuchać na stronie wydawcy.

W końcu po 9 latach istnienia zespołu udało się wydać naszą pierwszą płytę. Zawsze moim marzeniem było zobaczyć album Archangelicy na półkach sklepowych. Tak się teraz stało i jestem bardzo z tego powodu szczęśliwy – komentuje wydanie debiutu lider zespołu Maciej Engel.

Zespół występuje w składzie:
Maciej Engel - gitara
Piotr Brzezicki – perkusja
Krzysiek Sałapa – wokal
Arek Gawdzik - gitara
Jakub Kolada – bas
Źródło: Fantom Media

Więcej informacji: 
www.archangelica.eu
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus