recent

Nowa płyta Head Hunters już w kwietniu! Zobacz premierowy teledysk!


Poznański zespół Head Hunters finalizuje prace nad nową płytą studyjną zatytułowaną “Koniec Jest Początkiem”. Premiera albumu, zaplanowana na koniec kwietnia 2013, przyniesie słuchaczom 9 profesjonalnie zarejestrowanych kompozycji okraszonych niebanalnymi lirykami w języku ojczystym. Premierę albumu poprzedzają opublikowane już w sieci utwory Nic Nie Wiem oraz Niewiele do którego zespół (jeszcze w starym składzie) zarejestrował teledysk, który możecie obejrzeć poniżej.

Na płycie znajdą się następujące utwory:
01. Zapałki
02. Niewiele
03. Nic nie wiem
04. Są dni
05. Zaplątani
06. Koniec jest początkiem
07. Dalej
08. Szkło
09. Nie ma mnie 

Produkcja: Jacek Chraplak & Ramas 
Realizacja i Mix: Jacek Chraplak w studio www.laronermma.com
Mastering: Paweł Grzybowski

Całość utrzymana w refleksyjnym energetycznym klimacie pełnym zachwiań i zaskakujących zmian klimatu i dynamiki. Po zmianach personalnych zespół, nie próżnując przystąpił do koncertowania, umacniając więzi i "dogrywając" skład, który sprawdzając się w boju, okazał się wybuchowym zestawieniem temperamentów, stylów, oraz charakterów muzycznych.

W najbliższym czasie zespół będzie można zobaczyć na żywo w następujących miastach:
06.04.2013 Poznań, “Pod Minogą”
12.04.2013 Leszno, "Fabryka Cukierków" z Chwilostan
11.05.2013 Śrem, klub "Kosmos"
08.06.2013 Kutno "Rock & Rose Fest Kutno" plener stadion

Biografia:
Head Hunters zadebiutował na Poznańskiej scenie muzycznej w roku 1996 wyraźnie rysując swój nietypowy styl muzyczny, który początkowo oscylujący w kręgach grungecore,  z czasem ewoluował z każdym kolejnym wydawnictwem. Od samego początku intensywnej działalności formacja szybko zdobyła popularność, co zaowocowało częstymi wizytami w programach telewizyjnych (Luz, Rower Błażeja) i radiowych. Zagrał wiele koncertów zarówno u boku wielkich gwiazd sceny muzycznej jak również wiele własnych, autorskich sztuk. Nieustannie eksperymentując i pracując, przez kilkanaście lat funkcjonowania formacja nagrała łącznie 9 albumów, których przekrój sięga najróżniejszych stylów i gatunków, zawsze jednak zawierając flagowe, charakterystyczne dla zespołu oraz ich muzyki cechy. Przełom lat 2012/2013 to praca nad najnowszym albumem Head Hunters, zatytułowanym "Koniec Jest Początkiem". Tytuł albumu - nie przypadkowo - odnosi się do ostatnich ciężkich dla zespołu czasów, które przebył drogą pełną perypetii, co ostatecznie zaowocowało zmianami w składzie oraz początkiem nowej drogi.

Head Hunters to:
Marek "Ramas" Wojciechowski - wokal & gitara
Maciej "Olaf" Olawa - gitara & wokal
Krzysztof "Kidd" Adamski - bass & wokal
Bartosz Kilian - bębny & perkusjonalia 
Źródło: Fantom Media

Wicej info:
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus