recent

Heart Attack - premierowy koncert z okazji wydania płyty "Focus" już 6 kwietnia!

Pochodzący z Krakowa, hard’n’rollowy Heart Attack już 6 kwietnia wyda swój drugi studyjny album zatytułowany “Focus”. Z tej okazji muzycy wystąpią na specjalnym ‘release party’ w krakowskim klubie Rotunda. Na koncercie obok gwiazdy wieczoru zobaczymy też warszawską Neuronię, śląski Good Girl Maggie oraz pochodzący z Biłgoraja Shame Yourself.

Koncert poprowadzi Adam Grzanka, aktor kabaretowy, konferansjer, satyryk, kompozytor, tekściarz – człowiek orkiestra.

Materiał na nową płytę Heart Attack zatytułowaną “Focus” został nagrany w kilkanaście tygodni pod okiem Michała “Magic Mike’a” Pijochy w RedShift Studio. Miksem i masteringiem zajął się Kovy, współodpowiedzialny za pierwszą płytę.

6 kwietnia (sobota)
Kraków
CK Rotunda, ul. Oleandry 1
Heart Attack, Neuronia, Good Girl Maggie, Shame Yourself
Start: 19:00
Bilety 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu koncertu

Na “Focus” trafiło 9 nowych autorskich utworów Heart Attack. Gościnnie w jednym utworze wystąpił Grzegorz “Grysik” Bryła z Virgin Snatch.

Tak prezentuje się tracklista albumu:
1. Focus 
2. Czas nowego życia 
3. W mojej głowie 
4. Klepsydra 
5. Jestem wszystkim!
6. Tu i teraz 
7. Ciemna strona 
8. Ruchy ziemi 
9. Przepowiednia półcienia  

Tak wydanie nowej płyty komentuje Paweł “Hevi” Szostak, perkusista zespołu: Jesteśmy bardziej dojrzali i doświadczeni, pchamy wózek z rock’n’rollem po naszemu. Mamy tu i szybkie thrashowe tempa jak i kilka prawie stonerowych numerów, a wszystko podlane tekstami w języku polskim.

Pierwszego utworu z nadchodzącej płyty zatytułowanego W Mojej Głowie można posłuchać tutaj:

Heart Attack po wydaniu debiutanckiego albumu “Polaris” dał się poznać od strony wyjątkowo energetycznych koncertów m.in. z Decapitated, Virgin Snatch, Frontside, Blindead i ma na swoim koncie już ponad 160 występów w całej Polsce. Jak mówią o sobie muzycy – Heart Attack to Grupa dźwiękowo-poetycka łącząca wytrwale wdzięk Johnny'ego Casha z nostalgią Pantery oraz lekką nutką dekadencji...
 Źródło: Fantom Media

Wiecej info: 
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus