recent

Necrophobic na trzech koncertach w Polsce już w listopadzie!

Necrophobic to doskonała definicja szwedzkiego black/death metalu. Zespół stawiany jest obok Dissection, Unanimated czy Naglfar. Po raz pierwszy w swojej ponad 20-letniej karierze twórcy doskonałych "The Nocturnal Silence", "The Third Antichrist" czy "Hrimthursum" odwiedzą Polskę jako headliner na trzech koncertach. Szwedzi nie będą promować ostatniego krążka "Death to All" z 2009 roku, a więc możemy spodziewać się po nich przekrojowego repertuaru i jak zwykle profesjonalnego show. 

Necrophobic to największa, ale nie jedyna atrakcja tych wydarzeń. Towarzyszyć im będzie Deus Mortem - najwyższej jakości black metalowy twór powołany do życia przez Necrosodoma i Inferno. Po debiutanckiej EP z zeszłego roku z niecierpliwością oczekuje się ich debiutanckiego albumu, który ma szansę zmienić układ sił na scenie BM.

Kolejnym zespołem jest pomorski Ogotay, w składzie którego znajdziemy Świerszcza (ex-Yattering) czy Simona (ex-Pandemonium).

Na dwóch koncertach (9-10.11.) skład uzupełni brutalny death metalowy Feto in Fetus. W stolicy dodatkowo wystąpi toruńska załoga z North, świętująca w tym roku dwudziestolecie istnienia. Krakowski koncert poszerzony będzie o niemiecki Profanation oraz polskie Hell United, Exmortum i Offence.

Plan koncertów:
Necrophobic, Deus Mortem, Ogotay

9 listopada 2012 Warszawa - Progresja + North, Feto In Fetus
bramy: 17:00, start: 18:00, bilety: 45/50 PLN

10 listopada 2012 Poznań - U Bazyla + Feto In Fetus
bramy: 17:00, start: 18:00, bilety: 45/50 PLN

11 listopada 2012 Kraków - Zaścianek + Profanation, Hell United, Exmortum, Offence
w ramach Covenant Full Ov Hate Fest II
bramy: 15:00, start: 15:30, bilety: 60/66 PLN
Źródło: Klub Progresja
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus