recent

Grand Circus Fest grupa powraca do Polski na 2 koncerty

Już 23 listopada w warszawskim klubie Chwila wystąpi młody rock'n'rollowy zespół prosto ze Szwecji: The Brimstone Days. Po udanym sukcesie podczas tegorocznego Grand Circus Fest grupa powraca do Polski na 2 koncerty. 23 listopada zagrają w Warszawie, a dzień później w Gdyni. 

The Brimstone Days w Warszawie
23.11.2012 (piątek)
Klub Chwila
Start: 20:00
Bilety: 20 zł
Suport: Voltage Betty

The Brimstone Days to prawdziwa petarda, która przeniesie cię brzmieniem w szalone lata 60. i 70. Trio z Malmo rozpoczęło działalność działalność 2009 roku i od tego czasu zdążyło wydać dwa albumy, kilka EP-ek oraz zjeździć niemalże całą Europę (m.in. Anglia, Irlandia, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska). Jak sami mówią, ich głównym celem jest stać się doskonałym zespołem koncertowym – celem, który już osiągnęli. Nie ma w tym ani trochę przesady, ponieważ The Brimstone Days na żywo brzmią jeszcze lepiej, niż na płytach. Potwierdzić to może zresztą chyba każdy, kto miał okazję zobaczyć ich w marcu 2012 na pierwszym polskim koncercie w warszawskiej Hydrozagadce.

Teraz The Brimstone Days wracają do naszego kraju wraz z nowym albumem "On a monday to early to tell''. Przed grupą ze Szwecji publiczność rozgrzeją panowie z Voltage Betty. Którzy bezkompromisowo łączą solidne rockowe brzmienie z przebojowymi melodiami, zamykając utwory w zgrabne piosenki. Od kwietnia 2012 roku ustanowił się nowy skład, który pod koniec czerwca opublikował pierwszy kawałek Circus!. 

Więcej info:
Udostępnij to!
    Komentarze Facebook
    Komentarze Disqus